Photos
Description

Takiego wesela jeszcze nie było - Festiwal Weselnych Przebojów powraca! 17 i 18 sierpnia na scenie mrągowskiego Amfiteatru wystąpią gwiazdy, których utwory wpisują się w stały repertuar każdego wesela. Festiwal Weselnych Przebojów Mrągowo 2018 bilety na koncerty już w sprzedaży!

Po wielkim sukcesie ubiegłorocznej edycji organizatorzy postanowili przedłużyć czas Festiwalu do dwóch dni. Tym razem odbędą się więc huczne wesele i poprawiny z przytupem.

Pierwszego dnia imprezy, czyli 17 sierpnia, celebrację festiwalowych zaślubin uświetnią następujący artyści: Urszula, Brathanki, Vox, MigClassicPiękni i MłodziMastersExaitedTop Girls, Dziani, Paweł Gołecki, M-Power oraz Wojciech Gąssowski.

Podczas poprawin zaplanowanych na 18 sierpnia będziemy bawić się w rytm przebojów takich gwiazd jak: Sławomir, Miriami, Renato Monti, CzadomanRui Carlos Ferreira, Abba Cover, Orfeusz, Patrycja Runo – Gipsy Stars. W ich wykonaniu usłyszymy największe hity, które gwarantują świetną zabawę do białego rana na każdym weselu!

 

Festiwal Weselnych Przebojów w Mrągowie już na stałe zapisał się na mapie wakacyjnych wydarzeń muzycznych i rozrywkowych w Polsce. Impreza organizowana jest z wielkim rozmachem. Skupia nie tylko znakomitych artystów, ale również fanów muzyki disco, która jest królową każdego wesela i każdego lata.

 

Nie ma oficjalnie takiego gatunku jak „muzyka weselna”, aczkolwiek Polacy najlepiej bawią na tego typu imprezach. Dlaczego? Bo ta muzyka łączy pokolenia, wzrusza, bawi i porywa tłumy. Nie wiadomo skąd licznie zebrani goście znają wszystkie zwrotki danego utworu. Ale okazuje się, że znają, śpiewają i bawią się przy tym świetnie – tłumaczy Robert Klatt, dyrektor artystyczny wydarzenia.

Wybór Mrągowa na miejsce organizacji Festiwalu też nie jest przypadkowy. To najbardziej urokliwe miasteczko festiwalowe w Polsce. Położenie amfiteatru w niezwykłych okolicznościach natury – w centrum miasta, a jednocześnie nad jeziorem, w otulinie lasu – nadaje wydarzeniu niepowtarzalny klimat. Mrągowo rokrocznie odwiedzają tłumy turystów, którym z naszej strony chcemy zaproponować rozrywkę na najwyższym poziomie. Wspaniała muzyka, topowi artyści i szalona zabawa do białego rana stanowią kwintesencję udanego, prawdziwie polskiego wesela. A po weselu, jak to w Polsce, zapraszamy na poprawiny – mówi Gabriela Dworniak-Niewiarowska, producent kreatywny i reżyser FWP. – Pragnę dodać, że Festiwal Weselnych Przebojów będzie z pewnością najlepszą i największą imprezą tego lata. Bawić się będzie bowiem nie tylko audytorium zgromadzone w amfiteatrze, ale również wierni widzowie Polsatu, oglądający imprezę zza szklanego ekranu telewizora – dodaje Krzysztof Majkowski, producent wielu ważnych projektów muzycznych, od lat związany z telewizją Polsat. W tym miejscu warto podkreślić, że bezpośrednia transmisja koncertów z Festiwalu w telewizji Polsat rozpocznie się o godz. 20.00 (17 i 18 sierpnia).

 

Festiwal Weselnych Przebojów bilety VIP:

- najlepsze dostępne miejsca siedzące na trybunach

- 6 kuponów na dowolny napój: piwo, napoje gazowane, woda

- 2 kupony na posiłki w wydzielonym namiocie na terenie Amfiteatru 

Kupony będą wydawane przed koncertem przy kasach po okazaniu biletu VIP.  

 

Dzieci do 7 roku życia włącznie - darmowy wstęp na Festiwal! Mogą uczestniczyć w imprezie tylko pod opieką osoby dorosłej - zajmują jedno miejsce wraz z opiekunem.

 

Festiwal Weselnych Przebojów Mrągowo 2018 bilety już dostępne! 

Timeline View
Posts
Time range (days ago):
Empty
Rate
0 votes
Information
Date start17.08.2018 18:00
Date end18.08.2018 23:59
Location